وان حمام کارگردان فیلم سینمایی فرهنگ

وان حمام: کارگردان فیلم سینمایی فرهنگ سیاسی تصویر فرهنگ و هنر سینما چهره های سینمایی

گت بلاگز اخبار حوادث مردی جهت اثبات پولداربودنش به یک زن مطلقه،زن عمویش را کشت و طلاهایش را دزدید

ساعت 6 بعدازظهر چهارشنبه گذشته، عروس جوان در حالی که جعبه شیرینی را در دست داشت به سوی منزل مادرشوهر پیرش حرکت کرد. او می خواست مادرشوهرش را در سالروز تولدش خوش

مردی جهت اثبات پولداربودنش به یک زن مطلقه،زن عمویش را کشت و طلاهایش را دزدید

عبارات مهم : پیرزن

ساعت 6 بعدازظهر چهارشنبه گذشته، عروس جوان در حالی که جعبه شیرینی را در دست داشت به سوی منزل مادرشوهر پیرش حرکت کرد. او می خواست مادرشوهرش را در سالروز تولدش خوشحال کند .

روزنامه خراسان نوشت:به همین علت با همسرش نیز تماس گرفت و به او گفت: بعد از اتمام کار به منزل مادرش بیاید تا مراسم خوش حالی کوچکی را کنار یکدیگر برگزار کنند ولی دقایقی بعد عروس جوان هر چه زنگ ساختمان 118 در خیابان کوهسنگی مشهد را به صدا درآورد کسی پاسخ گو نبود. او که می دانست مادرشوهرش از کم شنوایی زحمت می برد و احتمال دارد صدای زنگ منزل را نشنیده باشد همچنان به فشردن کلید زنگ ادامه داد ولی باز هم کسی در را نگشود.

عروس جوان که یقین داشت، مادرشوهرش بدون اطلاع به بستگان جایی نمی رود، شماره تلفن همسرش را گرفت و با ابراز نگرانی از اوضاع موجود گفت: مادر در منزل را باز نمی کند! این گونه بود که پسر پیرزن 82 ساله با سرعت خود را به خیابان کوهسنگی رساند و با کلیدی که در دست داشت در ساختمان 118 را گشود.

مردی جهت اثبات پولداربودنش به یک زن مطلقه،زن عمویش را کشت و طلاهایش را دزدید

وقتی زوج مذکور وارد اتاق شدند ناگهان با صحنه وحشتناکی مواجه شدند. اوضاع اتاق به هم ریخته و پیرزن در حالی روی تخت افتاده بود که پتو و تشک روی او قرار داشت.

پسر پیرزن، بلافاصله مادرش را از زیر پتوها بیرون کشید و با احتمال سکته قلبی، در حالی شروع به تنفس و ماساژ قلبی کرد که روسری روی صورت پیرزن پیچیده شده است بود ولی پیرزن نفس نمی کشید. او هراسان با اورژانس تماس گرفت و بدهید ترتیب ماجرای فوت مشکوک پیرزن 82 ساله به قاضی خاص قتل عمد اعلام شد.

ساعت 6 بعدازظهر چهارشنبه گذشته، عروس جوان در حالی که جعبه شیرینی را در دست داشت به سوی منزل مادرشوهر پیرش حرکت کرد. او می خواست مادرشوهرش را در سالروز تولدش خوش

قاضی کاظم میرزایی به همراه کارآگاهان اداره جنایی عازم ساختمان شماره 118 شد. وجود پرزهای متکا روی صورت پیرزن از وقوع جنایتی هولناک حکایت می کرد به همین علت با نظارت مستقیم قاضی خاص قتل عمد، بررسی های جنایی در صحنه اتفاق شروع شد. به هم ریختگی منزل و مفقود شدن پول و طلاهای پیرزن نشان می داد که فرد یا افرادی به قصد دزدی وارد منزل شده است اند و دست به ارتکاب جنایت زده اند.

با این فرضیه بررسی های شبانه قاضی میرزایی در حالی تا نیمه شب به طول انجامید که مشخص شد، عامل قتل یک نفر بوده و به زور نیز وارد منزل نشده است آیا که هیچ تخریبی جهت ورود به عنف صورت نگرفته بود. از سوی دیگر نیز وجود ظروف پذیرایی شکلات و باقی مانده 2 ظرف آش، این فرضیه را عینیت می بخشید.

این پرونده جنایی به پلیس آگاهی خراسان رضوی ارسال شد . صبح روز بعد بررسی های میدانی درحالی دوباره به منزل پیرزن کشیده شد و سرنخ این کلاف پیچیده به جوان 25 ساله ای به نام «ع » رسید.

مردی جهت اثبات پولداربودنش به یک زن مطلقه،زن عمویش را کشت و طلاهایش را دزدید

او طی روزهای گذشته نیز در اطراف منزل پیرزن دیده شده است بود و از بستگان نزدیک مقتوله به شمار می رفت. بررسی ها حاکی از آن بود که «ع » ساعت وقوع جنایت در محل کارش حضور نداشته است و از مدتی قبل با زن مطلقه ای نیز آشنا شده است و از او خواستگاری کرده بود.

بنابراین گزارش، درحالی که دستور دستگیری متهم 25 ساله در دستان افسر پرونده بود، فرد ناشناسی از یک باجه تلفن عمومی تماس گرفت و فردی از اهالی ساختمان 118 را به عنوان قاتل پیرزن معرفی کرد. با این تماس گروهی از کارآگاهان در یک شاخه عملیاتی دیگر به بررسی این تماس تلفنی پرداختند و گروه دیگر نیز جهت دستگیری «ع » عازم خیابان سناباد شدند. ساعتی بعد در حالی مشخص شد تماس تلفنی جهت گمراه کردن پلیس از روند پیگیری به این پرونده جنایی بود که متهم مهم هنگام رفتن به منزلش در محاصره کارآگاهان قرار داده شد و دستگیر شد.

ساعت 6 بعدازظهر چهارشنبه گذشته، عروس جوان در حالی که جعبه شیرینی را در دست داشت به سوی منزل مادرشوهر پیرش حرکت کرد. او می خواست مادرشوهرش را در سالروز تولدش خوش

در بازرسی بدنی از متهم 25 ساله، مدارک شناسایی پیرزن و مقداری از جواهرات کشف شد و او که دیگر نمی توانست حقیقت ماجرا را کتمان کند، دقایقی بعد لب به اعتراف گشود و به قتل زن عمویش اقرار کرد. متهم این پرونده جنایی گفت: خودم را نزد آن زن جوان فردی پولدار معرفی کرده بودم و می خواستم مقداری پول به دست بیاورم.

او در حالی که ابراز پشیمانی می کرد ادامه داد: با مردی که راننده تاکسی تلفنی است به در منزل زن عمویم واقع در ساختمان 118 رفتم و به او گفتم که می خواهم از زن عمویم مقداری پول بگیرم. آن راننده که دیگر با هم دوست شده است بودیم پایین ساختمان ایستاد و من اوج رفتم. زن عمویم بعد از آن که از چشمی نگاه کرد و مرا شناخت، در منزل را گشود و از من با آب و شکلات و آش پذیرایی کرد.

مردی جهت اثبات پولداربودنش به یک زن مطلقه،زن عمویش را کشت و طلاهایش را دزدید

بعد از آن من جهت اجرای نقشه ام به اتاق خواب رفتم و زن عموی پیرم را صدا زدم هنگامی که به داخل اتاق آمد به طور ناگهانی او را روی تخت انداختم و متکا را روی صورتش فشار دادم. هنگامی که فهمیدم دیگر جان ندارد پول های او را برداشتم و گردنبندش را باز کردم. خواستم به گاو صندوق هم دستبرد بزنم ولی کلید آن را پیدا نکردم به همین علت به پول و طلا بسنده کردم و از منزل او خارج شدم.

سپس به راننده گفتم چون پول کم بود زن عمویم مقداری طلا هم داد که آن ها را بفروشم. بعد از آن هم با راننده جهت فروش طلاها اقدام کردیم ولی چون فاکتور نداشت کسی نمی خرید تا این که یکی از طلافروشان گفت: مقداری از پول طلاها را جهت آوردن فاکتور به امانت نگه می دارد! سپس یک میلیون و 700 هزار تومان به راننده دادم که آن ها را به دست زنی برساند که با او آشنا شده است بودم!

در پی اعترافات این جوان 25 ساله، عصر روز گذشته کارآگاهان اداره جنایی، در یک عملیات هماهنگ پلیسی موفق شدند راننده تاکسی تلفنی را نیز دستگیر کنند . زن جوان هم که مورد شناسایی قرار گرفته بود پول ها را به پلیس بازگرداند و گفت: به علت این که به ماجرای پول ها مشکوک شده است بودم حتی به آن ها دست نزدم!

راننده 43 ساله نیز در بازجویی ها گفت: من از حدود سه روز قبل با «ع » آشنا شدم و او به صورت تلفنی با من در ارتباط بود آن روز هم خودروی مرا به صورت دربستی اجاره کرد تا از زن عمویش پول بگیرد.

واژه های کلیدی: پیرزن | پرونده | راننده | ساختمان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz