وان حمام کارگردان فیلم سینمایی فرهنگ

وان حمام: کارگردان فیلم سینمایی فرهنگ سیاسی تصویر فرهنگ و هنر سینما چهره های سینمایی

گت بلاگز اخبار اجتماعی آ‌یا کسانی که با فیلتر خبر رسان تلگرام مخالفند، با مدیر خبر رسان تلگرام معامله

معاون فرهنگی قوه‌قضاییه راجع به فیلترینگ خبر رسان تلگرام گفت: ما وجه این مخالفت‌ها با فیلترینگ خبر رسان تلگرام را متوجه نمی‌شویم. فعالیت این نرم‌افزار خلاف مصال

آ‌یا کسانی که با فیلتر خبر رسان تلگرام مخالفند، با مدیر خبر رسان تلگرام معامله

معاون فرهنگی قوه قضاییه: آ یا کسانی که با فیلتر خبر رسان تلگرام مخالفند، با مدیر خبر رسان تلگرام معامله کرده اند؟

عبارات مهم : افزار

معاون فرهنگی قوه قضاییه راجع به فیلترینگ خبر رسان تلگرام گفت: ما وجه این مخالفت ها با فیلترینگ خبر رسان تلگرام را متوجه نمی شویم. فعالیت این نرم افزار خلاف مصالح عموم مردم کشور عزیزمان ایران است و به صرف اینکه کسانی خواهان ادامه فعالیت آن باشند، علت نمی شود که برطرف فیلتر شود.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام هادی صادقی (معاون فرهنگی قوه قضاییه) بعد از ظهر امروز (یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه) در حاشیه دیدار از نمایشگاه بین المللی کتاب پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به راهکارهای قوه قضاییه جهت مقابله با قاچاق کتاب گفت: ما جهت این مورد راهکار ارائه داده ایم و در جلساتی که با حضور نمایندگان ناشران، وزارت ارشاد و قوه قضاییه برگزار شده، به جمع بندی رسیده ایم و کار شروع شده است است.

آ‌یا کسانی که با فیلتر خبر رسان تلگرام مخالفند، با مدیر خبر رسان تلگرام معامله

وی افزود: دادگاه های ما به مساله قاچاق کتاب پیگیری می کنند ولی شکایات باید مستند باشد. یکی از پرسشها ما در این حوزه ضعف اسناد و کمبود ادله هست. ناشری که شکایت می کند، نمی تواند ادله محکمه پسندی ارائه کند که روی آن کار شناسی صورت گیرد. ما درصدد هستیم که پلیس کتاب راه اندازی کنیم تا سریع تر این تخلفات را ردیابی و جمع آوری کنند.

او همچنین راجع به آینده تشکیل دادگاه کتاب تصریح کرد: فعلا نیازی به تشکیل دادگاه کتاب نمی بینیم چراکه حجم شکایات به اندازه ای نیست که نیاز به دادگاه تخصصی داشته باشد. ما انواع مختلفی از این شکایات را بررسی می کنیم ولی هنوز تعدادشان آنقدری نیست که یک دادگاه تخصصی بطلبد.

معاون فرهنگی قوه‌قضاییه راجع به فیلترینگ خبر رسان تلگرام گفت: ما وجه این مخالفت‌ها با فیلترینگ خبر رسان تلگرام را متوجه نمی‌شویم. فعالیت این نرم‌افزار خلاف مصال

معاون فرهنگی قوه قضاییه همچنین راجع به بحث هایی که اطراف فیلتر نرم افزار خبر رسان تلگرام در جریان هست، گفت: هنگامی که که اکثر اعضای شورا با ادامه فعالیت این نرم افزار مخالفت کردند، دموکراسی حکم می کند که به آن تن بدهیم تا امنیت کشور به بازی گرفته نشود. ما نمی دانیم پشت پرده چه خبر است و آ یا کسانی که با فیلتر خبر رسان تلگرام مخالف هستند، معامله ای با مدیر خبر رسان تلگرام انجام داده اند یا خیر؟ اتهامی هم به کسی نمی زنیم ولی باید به نظر کارشناسان باید توجه کرد. پرسش این است آیا با وجود نظر کارشناسان مبنی بر خطر ادامه فعالیت خبر رسان تلگرام جهت کشور، بعضی افراد که تعدادشان کم است و از محترمین هم هستند، با این رای مخالفت می کنند؟!

او ادامه داد: ما وجه این مخالفت ها با فیلترینگ خبر رسان تلگرام را متوجه نمی شویم. فعالیت این نرم افزار خلاف مصالح عموم مردم کشور عزیزمان ایران است و به صرف اینکه کسانی خواهان ادامه فعالیت آن باشند، علت نمی شود که برطرف فیلتر شود. بعد حرف متخصصین چه می شود؟ امنیت مردم را چه کسی باید تامین کند؟ اینها سوالات مهمی است که باید به آنها پاسخ داده شود.

واژه های کلیدی: افزار | تلگرام | فعالیت | دادگاه | فیلترینگ | قوه قضاییه | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz